22 lipca 2024

Suplementy do czego ?

Pomocne są odżywki zawierające węglowodany i aminokwasy. Są to gainery, które z powodzeniem zastąpią nam wybrany posiłek w czasie dnia. Skoncentrowana dawka składników chroni przed ich niedoborem.
Bezpieczne zakupy
Sportowcy, którzy decydują się na stosowanie suplementów diety, powinni starannie dobierać nie tylko preparaty, ale też sprzedawców, u których się zaopatrują.
Oszuści w sieci
Zakupy internetowe to dla nas wygodny sposób an zamówienie suplementu. Warto jednak pamiętać, że Internet daje sprzedawcy niejaką anonimowość i niekiedy możemy trafić na oszusta pragnącego jedynie wyłudzić od nas pieniądze. Jeśli cena preparatu jest zbyt atrakcyjna w porównaniu z innymi cenami dostępnymi w sieci lub czytamy opis gwarantujący niemal niemożliwe do osiągnięcia efekty, możemy mieć podejrzenia, że to próba oszustwa.
Sterydy są niebezpieczne
Jeśli kupujemy suplement, który sprzedawany jest legalnie, nie powoduje on uszkodzenia naszych narządów i nie wywołuje groźnych następstw. Jeżeli jednak zaopatrujemy się w odżywki u osoby nie wystawiającej nam paragonu lub u anonimowego sprzedawcy w Internecie, ryzykujemy naszym zdrowiem. Sterydy mogą trwale uszkodzić chociażby układ płciowy i doprowadzić do bezpłodności.