22 lipca 2024

Im bardziej wyczynowo traktujemy bieganie, tym bardziej powinniśmy się do niego przygotowywać. Jeżeli nasz jogging to półgodzinna przebieżka trzy razy w tygodniu, to warto sięgnąć po nieinwazyjne preparaty witaminowo- minerałowe. Nie tylko uzupełniają niedobory diety, ale też niwelują bóle mięśni i zmniejszają ryzyko kontuzji.
Podsumowanie
Bieganie to piękny sport. Aby przy okazji nie miał dla nas negatywnych konsekwencji, warto zastanowić się nad wspomaganiem organizmu dobrymi suplementami diety.
Suplementy z dodatkiem testosteronu
Walka o zbudowanie imponującej masy mięśniowej jest domeną większości mężczyzn. To oni wylewają z siebie siódme poty na siłowni, aby wyrobić sobie muskulaturę. Stosują także wysokobiałkową dietę, często wspomaganą wyspecjalizowanymi suplementami.
Testosteron
Testosteron jest to hormon, który występuje przede wszystkim u mężczyzn. Kobiety także posiadają go w organizmie, jednak w o wiele mniejszych ilościach. Hormon ten odpowiada za męską siłę, wytrzymałość i odporność. Co więcej, pobudza także produkcję białek, dzięki którym możliwe jest budowanie tkanki mięśniowej.